Profesorado

PROFESORADO DA FACULTADE DE FILOLOXÍA E TRADUCIÓN

DATOS DE CONTACTO

CURSO 2016-17

Apelidos Nome Enderezo de correo electrónico Nº de despacho Ext. de teléfono FICHA
Agustín Guijarro Javier de jagustin@uvigo.es 29C  pdf_ico
Alonso Alonso María Rosa ralonso@uvigo.es 31B 813955
Alonso Bacigalupe Luis lalonso@uvigo.es 34C 812063  pdf ico
Alonso Rodríguez Inés ialonso@uvigo.es 37B 812058  pdf ico
Álvarez Lugrís Alberto alugris@uvigo.es 35C 812329  pdf ico
Anaya Revuelta Inmaculada ianaya@uvigo.es 54A 812356  pdf ico
Angueira Viturro Anxo angueira@uvigo.es 30A 812075  pdf ico
Arias Freixedo Xosé Bieito freixedo@uvigo.es 30A 812075  pdf ico
Báez Montero Inmaculada C. cbaez@uvigo.es 52A 812349  pdf ico
Baltrusch Burghard burg@uvigo.es 35A 812342  pdf ico
Baxter Robert Neal jstefanlari@yahoo.es 38C 812270  pdf ico
Becerra Suárez Mª del Carmen cbecerra@uvigo.es 55B 812341
Bemposta Rivas Sofía sofia.bemposta@uvigo.es 49B 812364  pdf ico
Bermúdez Montes María Teresa bermudezteresa@uvigo.es 37ª 812359  pdf ico
Bodenhorst Paredes Cinthia Carol 45A 812354
Bourgoin Vergondy Emmanuel C. ebourgoin@uvigo.es 48C  pdf ico
Bringas López Ana María abringas@uvigo.es 44B 812373  pdf ico
Bueno Alonso Jorge Luis jlbueno@uvigo.es 41B 813958  pdf ico
Cabeza Pereiro Mª del Carmen cabeza@uvigo.es 53C 812355  pdf ico
Candelas Colodrón Manuel Ángel mcande@uvigo.es 50B 812344  pdf ico
Caneda Cabrera María Teresa tcaneda@uvigo.es 40B 813957  pdf ico
Cano Carteret Nathalie nathalie.cano@uvigo.es 30C 812061  pdf ico
Carvalho De Sant´Anna Mónica Heloane mheloane@gmail.com 43A 812078
Chas Aguión Antonio achas@uvigo.es 54B 813960  pdf ico
Collazo Álvarez Sara scollazo@uvigo.es 56A 812334  pdf ico
Cortés Gabaudan Helena hcortes@uvigo.es 34B 812337  pdf ico
Corvo Sánchez María José mcorvo@uvigo.es 35B 812085  pdf ico
Costa Da Silva Manuela Mª  Manuela ———– —— ——-
Costas González Xosé Henrique xcostas@uvigo.es 36A 812351  pdf ico
Cruces Colado María Susana scruces@uvigo.es 30C 812061  pdf ico
Currais Arcay Jacobo xcurrais@yahoo.co.uk 38C 812270  pdf ico
Dasilva Fernández Xosé Manuel jdasilva@uvigo.es 44C 812327
Del Pozo Triviño María Isabel mdelpozo@uvigo.es 58C 812347  pdf ico
Diaz Fouces Oscar fouces@uvigo.es 43C 812067  pdf ico
Diz Ferreira Jorge jorge.diz@uvigo.es 59C 814002  pdf ico
Domínguez Araújo Lara laradoar@uvigo.es N5 818661  pdf ico
Domínguez Castro Luís dominguez@uvigo.es 47A 812263  pdf ico
Fariña Busto María Jesús mbusto@uvigo.es 51B 812328  pdf ico
Fernández Álvarez Manuel Santiago mffft@uvigo.es 46A 812079  pdf ico
Fernández Ocampo Anxo ocampo@uvigo.es 31C 812062  pdf ico
Fernández Pena Yolanda yolanda.fernandez@uvigo.es 49B 812364  pdf ico
Fernández Pintelos María José mjpintelos@uvigo.es N5 818661  pdf ico
Fernández Rodríguez Áurea aurea@uvigo.es 40C 812335  pdf ico
Fernández Salgado Xosé Antonio xsalgado@uvigo.es 46A 812271  pdf ico
Fernández Salgado Benigno bfsalgado@gmail.com 801971  pdf ico
Fernández Soneira Ana anafe@uvigo.es 55A 812080  pdf ico
Ferreiro Vázquez Óscar oferreiro@uvigo.es N5 818661  pdf ico
Figueroa Dorrego Jorge Juan jdorrego@uvigo.es 33B 812084  pdf ico
Galanes Santos Iolanda Gloria iolag@uvigo.es 31C 812062  pdf ico
García Castro Laura l.garcia@uvigo.es 38B 812083  pdf ico
García González Marta mgarciag@uvigo.es 58C 812377  pdf ico
García-Miguel Gallego José María gallego@uvigo.es 55C 812071  pdf ico
Garrido Rodrigues Carlos cgarrido@uvigo.es 51C 812330  pdf ico
Garrido Vilariño Xoán Manuel garrido@uvigo.es 39C 812066  pdf ico
Gómez Clemente Xosé María xgomez@uvigo.es 38A 812255  pdf ico
Gómez Guinovart Francisco Xavier xgg@uvigo.es 42C 813858  pdf ico
Gómez López Elisa lisigomez@uvigo.es 58C 813803
González Álvarez María Dolores dglez@uvigo.es 45B 812365  pdf ico
González Maestro Jesús maestro@uvigo.es 57B 812328  pdf ico
González-Puelles Casal José Manuel puelles@uvigo.es 46C 812069
Götz Kathleen kathleeng@uvigo.es N5 818661  pdf ico
Hernández Arias Rocío rociohernandezarias@uvigo.es 58B 812030  pdf ico
Jacques Sylvia ————— ——– ———
Ledo Lemos Francisco José ledolemos@uvigo.es 40A 812362  pdf ico
López González Rebeca Cristina rebecalopez@uvigo.es N3 813412  pdf ico
Lorenzo García María Lourdes llorenzo@uvigo.es 47C 812360  pdf ico
Luna Alonso Ana aluna@uvigo.es 36C 812064  pdf ico
Luna Sellés Carmen virginials@uvigo.es 50B 812344  pdf ico
Martín Lucas Belén bmartin@uvigo.es 30B 812333  pdf ico
Martínez Insua Ana Elina minsua@uvigo.es N1 812375  pdf ico
Mascuñán Tolón Patricia Silvia mascunan@uvigo.es 37C 812340  pdf ico
Meijide Rico Belén María bmeijide@uvigo.es 39B 813956  pdf ico
Meiriño Gómez Jesús jemeirino@uvigo.es 49C 818679  pdf ico
Miquel Vergés Joan jmv@uvigo.es 45C 812068  pdf ico
Molares Pascual Selene smolares@uvigo.es 49B 812364  pdf ico
Montero Domínguez Xoán Manuel xoanmontero@uvigo.es 39C 812066  pdf ico
Montero Küpper Silvia smontero@uvigo.es 32C 812369  pdf ico
Montero Reguera José Francisco jmontero@uvigo.es 52B 812332  pdf ico
Navaza Blanco Gonzalo gnavaza@uvigo.es 33A 812348
Palacio Sánchez Antón xpalacio@uvigo.es 38A 812255
Parada Diéguez Arturo aparada@uvigo.es 54C 812260  pdf ico
Pauser Maxi mpauser@uvigo.es B39 813448  pdf ico
Pereira Rodríguez Ana María pereira@uvigo.es 47C 812360  pdf ico
Pérez Guerra Javier jperez@uvigo.es 43B 812350  pdf ico
Pérez Paz María Flor mflor@uvigo.es 38B 812083  pdf ico
Pérez Rodríguez María Rosa rosa@uvigo.es 52A 812349  pdf ico
Pérez Rodríguez Xosé Henrique jhpr@uvigo.es 56C 812072  pdf ico
Pimentel Biscaia María Sofía msbiscaia@uvigo.es B369 813448  pdf ico
Quilis Sanz María José mjquilis@uvigo.es 56A 812334  pdf ico
Rama Martínez María Esperanza erama@uvigo.es 47B 813959  pdf ico
Ramallo Fernández Fernando framallo@uvigo.es 52C 812070  pdf ico
Ribao Pereira Montserrat ribao@uvigo.es 54B 813960  pdf ico
Rifón Sánchez Antonio arifon@uvigo.es 53A 812357  pdf ico
Ripoll Delebourse Virginia T. vripoll@uvigo.es 37B 812058  pdf ico
Rivera Rodríguez Gabriela 58B 812030
Rodríguez Barcia Susana barcia77@uvigo.es 57A 818645  pdf ico
Rodríguez Gallardo Ángel anrogall@uvigo.es 57A 818645  pdf ico
Rodríguez Guerra Alexandre xandre@uvigo.es 44A 812079  pdf ico
Rodríguez Lago José Ramón jrlago@uvigo.es N3 812074  pdf ico
Rodríguez Rodríguez Beatriz María brodriguez@uvigo.es 52C 812070  pdf ico
Rodríguez Vázquez Rosalía rosalia@uvigo.es N1 813473  pdf ico
Rodríguez Vega Rexina xinavega@uvigo.es 51A 812367  pdf ico
Rodríguez Yáñez Xoán Paulo xoanp@uvigo.es 57C 812358  pdf ico
Ruzicka Kenfel Veljka kenfel@uvigo.es 42B 812254  pdf ico
Salceda Rodríguez Hermes hermes.salceda@uvigo.es 29A 812368  pdf ico
Sánchez Trigo Mª Elena etrigo@uvigo.es 41C 812326  pdf ico
Seijas Montero María mariaseijas@uvigo.es N3 812074  pdf ico
Seoane Posse Elena C. elena.seoane@uvigo.es N1 813772  pdf ico
Solla González Amparo asolla@uvigo.es 31A 812076  pdf ico
Sotelo Dios Patricia psotelod@uvigo.es C49 818679  pdf ico
Soto Andión Xosé xsotoandion@uvigo.es 49A 818758  pdf ico
Suárez Briones Beatriz bsuarez@uvigo.es 56B 812345  pdf ico
Sueiro Justel Joaquín jsueiro@uvigo.es 50A 812370  pdf ico
Tizón Couto David ———- —— ——
Urdiales Shaw Martín urdiales@uvigo.es B46 812366  pdf ico
Valado Fernández Liliana lilianavalado@uvigo.es 39C 812066  pdf ico
Varela Bravo Eduardo José evarela@uvigo.es 48B 812343  pdf ico
Varela Suárez Ana 59C 814002
Veiga Díaz María Teresa mveiga@uvigo.es 46C 812069  pdf ico
Yáñez Bouza Nuria nuria.y.b@uvigo.es N1 818777  pdf ico
Yuste Frías José jyuste@uvigo.es 33C 812331  pdf ico